Участь в обласній виставці
06.05.16

5 травня 2016 р. в м. Вінниця відбулась обласна виставка «Великодній кошик». Підготовка та організація заходу відбулась за сприяння працівників культури району, а представляти на обласній сцені Чечельницький район з великодніми дарами мали нагоду краєзнавець ЦРБ Валентина Колійчук та учениця Бондурівської сільської школи Ірина Задверняк.
Кошики з великодніми дарами від усіх районів-учасників області, вручалися представниками управління культури та мистецтв облдержадміністрації та обласним центром народної творчості найкращим майстрам областей України, присутнім на заході.
Слід зазначити, що великодній кошик, представлений від Чечельницького району, був відзначений, як один із найсмачніших серед інших!