Участь в обласному святі
17.05.16

З нагоди відзначення Міжнародного дня сім'ї Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації провів масштабне обласне свято "Ми - одна сім'я! Ми - одна родина!".
Діти  з багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей учасників антитерористичної операції району отримали запрошення до дитячого розважального центру «Дитяча планета»,  де  на них чекали спортивні  розвагина батутах,  скалодромі,  лабіринтах, занурювання  у поролоновий  бассейн.
Свято  вийшло цікавим, змістовним, веселим та запам’ятається дітлахам надовго. Адже завдяки цьому чудовому заходу багато діток отримали прекрасну нагоду вперше в житті завітати до обласного центру та досхочу розважитись у «Дитячій планеті».
З нагоди свята діти також отримали солодощі та подарунковий набір канцтоварів.   А завершенням святкового дня для діток  був бажаний похід до МакДональдcу,  в якому за  кошти  Ради сільськогосподарських товаровиробників діти поласували виробами закладу та морозивом.