України вірні сини
06.05.16

Сьогодні, 6 травня 2016р. в приміщенні районного будинку культури відбувся захід з нагоди урочистих проводів юнаків до лав Української  армії та вручення нагрудних знаків «Учасник АТО» військовослужбовцям І-ІІІ хвилі мобілізації, які проходили строкову службу на сході України, за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, батьків та рідних призовників, учасників АТО, жителів району, ЗМІ.

З привітальним словом до призовників та військовослужбовців звернулись голова Чечельницької райдержадміністрації Пустовий С.М. та голова Чечельницької районної ради П’яніщук  С.В. Сергій Михайлович зазначив, що ці проводи відбуваються напередодні визначної дати – Дня матері, тож хочеться подякувати матерям, які виховали таких славних синів, справжніх героїв та виразив  впевненість, що окуповані українські землі обов’язково будуть повернуті, адже український народ готовий рішуче відстоювати незалежність та територіальну цілісність держави. Голова райради побажав призовникам з честю нести службу та пам’ятати про свою маленьку батьківщину – Чечельник. Також перед присутніми виступив учасник АТО Шумило В.І. Валерій Іванович, який зазначив, що захищаючи Україну кожен відчуває себе справжнім патріотом.  Військовий комісар Руцький В.А. вручив нагрудні знаки «Учасник АТО» 21 військовослужбовцю. Призовникам було вручено повістки про проходження строкової служби в Збройних Силах України та пам’ятні сувеніри.

Аматорами сцени районного будинку культури була підготовлена та представлена  тематична концертна програма.