Українська родина-душі берегиня
15.05.19

12.05.19. у м. Бершадь відбувся 1-й обласний фестиваль родинної творчості «Українська родина – душі берегиня». На фестиваль було запрошено багато родинних та просто аматорських колективів з різних районів нашої області.

Для гостей фестивалю було організовано безліч творчих виставок, на яких демонструвалися вишивки Подільських майстринь, а також бісероплетіння, лозоплетіння та Петриківського розпису. Учасники та гості свята не лише насолоджувалися виставками та майстер-класами, а також мали змогу зробити оригінальне фото у декорованому фото-куточку «Щастя бути сім’єю».
Багато родинних колективів взяли участь у проведенні свята. Глядачі насолоджувалися виступами батьків та дітей, сестер та братів, кількох поколінь однієї родини. Представниками Чечельницького району стала творча родина Задверняків, у складі якої тато Сергій (художній керівник), мама Олена, дочки Мар’яна та Іра. Сім’я виконувала пісні як у повному складі, так і окремо. Свій виступ родина завершила піснею «Дві сестри» у виконанні Іри та Мар’яни.
Учасники вражали проникливими піснями, сповненими любові, тепла та вірності своїй родині, що нікого не залишили байдужими. Концертну програму доповнювали хореографічні композиції дитячих колективів Бершадщини, а також літературні та музичні номери.
Усіх учасників було нагороджено почесними дипломами та подарунками, а завершенням свята стала пісня про родину, яку виконав народний артист України Станіслав Городинський.
Фестиваль «Українська родина – душі берегиня» залишив яскравий та надзвичайно теплий спогад у серці кожного з учасників та гостей. Це свято іще раз нам нагадує про те, що мати родину – це мати власне коріння, цінувати батьків, плекати дітей та віншувати українські традиції. Адже міцна родина є запорукою сильної та неподільної України.