Управління праці та соціального захисту населення повідомляє:
12.06.18

На виконання розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації В.Коровія від 16.03.2018 №201 «Деякі питання надання адміністративних послуг облдержадміністрацією та її структурними підрозділами», відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», наказу Департаменту від 20.03.2018 №63 «про організацію надання адміністративних послуг», визначено перелік адміністративних (прирівняних до них) послуг, який додається.

Надання послуг передбачено виключно через ЦНАП «Прозорий офіс» Вінницької міської ради та районні/ міські ЦНАПи.

Механізм надання послуг встановлено в інформаційних та технологічних картках, які розміщені у вільному доступі на сайті Вінницької облдержадміністрації у рубриці «Адміністративні послуги».

адміністративних (прирівняних до них) послуг, надаються

Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації

виключно через Центри надання адміністративнихпослуг

Назва адміністративної (прирівняної до неї) послуги

Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення

Взяття на облік осіб з інвалідністю для забезпечення автомобілями

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Видача довідки про перебування особи з інвалідністю на обліку для забезпечення автомобілем

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Передача автомобіля у власність членів сім'ї померлої особи з інвалідністю (за бажанням такого члена сім'ї)

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Безоплатна передача у власність особі з інвалідністю, законному представнику недієздатної особи з інвалідністю чи дитини з інвалідністю автомобіля, після закінчення 10-річного строку експлуатації

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Видача довідки про надання згоди на одержання автомобіля в якості гуманітарної допомоги

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Видача путівки на поселення в геріатричний будинок-інтернат, Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Видача путівки на поселення в психоневрологічний будинок-інтернат, Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку (психоневрологічне відділення)

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Взяття на облік дітей з інвалідністю для направлення до реабілітаційних установ

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Видача направлення для проходження громадянами альтернативної (невійськової) служби

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Видача довідки про заробітну плату для призначення пенсій окремим категоріям осіб у разі ліквідації державних органів, у яких особи працювали, а також перейменування (відсутності) їхніх посад

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Видача посвідчень (дублікатів) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

м.Вінниця, вул.Соборна, 59 (І поверх);

Центри надання адміністративних послуг при райдержадміністраціях, міських радах міст обласного значення.

Видача довідки про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми