Управління праці та соцзахисту населення інформує :
14.01.20

З 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати заяву до управління праці та соціального захисту населення щодо переходу з безготівкової на готівкову форму виплат пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

Тобто за ініціативою Мінсоцполітики скасовано часове обмеження подачі відповідної заяви після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період). Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня 2019 року (постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 ,,Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг” ).

 Звертаємо увагу, в заяві на грошову готівкову виплату пільги на оплату житлово-комунальних послуг громадяни мають обов’язково зазначати реквізити поточного банківського рахунку, на який щомісячно надходитимуть кошти пільги.

За додатковими роз'ясненнями звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: смт.Чечельник, вул.Паркова, буд. 2, каб. №2, тел. 2-25-61.

Начальник відділу персоніфікованого обліку Олена Діденко