Управління праці та соцзахисту населення РДА інформує
25.10.20

В управлінні праці на обліку перебуває 281 особа, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з них :

І категорія - 171 чол.

ІІ категорія –29 чол.

ІІІ категорія – 16 чол.

Вдови – 65 чол.

Протягом 2020 року громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС проведено компенсаційних виплат на суму 854,0 тис.грн. в т.ч.:

-    додатково оплачувані відпустки на суму 33,7 тис.грн.;

• грошова допомога на продукти харчування в сумі 650,3 тис.грн.;
  • компенсація за невикористану путівку в сумі 48,7 тис.грн.;
  • одноразова компенсація сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на суму 7,6 тис.грн;
  • пільгове забезпечення медикаментами на суму 31,0 тис.грн.;
  • пільгове зубопротезування на суму 5,2 тис.грн.;
  • компенсація на оздоровлення на суму 8,2 тис.грн.

Для отримання путівки у 2021 році прийнято 22 заяви та для виплати компенсації взамін путівки 7 заяв від громадян, які постраждали внаслідок ЧАЕС  І категорії. З початку року оздоровлено в санаторіях «Авангард» м.Немирів, санаторії «Скадовськ» м Скадовськ, санаторії «Орізонт» смт.Сергіївка Одеської обл. 12 осіб.

Станом на 05.10.2020р. профінансовано за санаторно-курортне лікування на суму 69,3 тис.грн.

З початку року видано 18 посвідчень потерпілим внаслідок ЧАЕС І категорії та 5 посвідчень дружини померлого громадянина із числа ліквідаторів, потерпілих, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

В.о. начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Валентина Якимчук