Урочисті заходи у приміщенні ОДА

 

5 червня у приміщенні обласної державної адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня журналіста та Дня працівників видавництв, поліграфії та книгодрукування.
Кращих представників засобів масової інформації Вінницького краю із професійним святом вітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.
«Створення умов для об’єктивної, впевненої та комфортної роботи журналістів – це шлях до демократії та реальних перетворень у суспільстві. На теренах Вінниччини ми формуємо саме таку атмосферу, і дуже важливо, аби ми разом могли не лише створювали ці комунікації, а й закріплювати і втілювати їх в життя, - звернувся до журналістів голова облдержадміністрації Іван Мовчан. – Саме ви передаєте до людей інформаційну складу діяльності влади, трактуючи її так, як підказує ваше серце, совість і честь. Своєю активною позицією, професійністю та креативністю нерідко змушуєте і нас по-іншому оцінити ситуацію. Тому хочу подякувати вам за таку співпрацю і запевнити, що ми завжди відкриті до професійного, прагматичного та принципового співробітництва».
Керівник області побажав журналістам здоров’я, натхнення, бажання працювати та можливостей для розвитку, а також Божого благословення на хороші справи.
З нагоди професійного свята кращим представникам засобів масової інформації Вінниччини вручено Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також грошові винагороди.