Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня
09.03.17

07.03.2017 р. в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди весняного свята прекрасної половини жіноцтва.
Зі словами вітань звернулися до берегинь роду голова районної ради П’яніщукС.В. та перший заступник голови райдержадміністрації Савчук В.В.
Потім відбулася багатожанрова концертна програма, в якій взяли участь відомі чечельниччани, аматори сцени та нові, але також дуже талановиті виконавці. Всім виступаючим глядачі в залі дарували щирі та гучні оплески.
Гарний настрій забезпечили організатори святкового дійства – працівники районного будинку культури. Вперше цього дня  використано й нове світлове обладнання, музична апаратура. придбані за сприянням народного депутата України Юрія Македона.