Усім виборцям Вінницької області буде забезпечено право вільного

 

Усім виборцям Вінницької області буде забезпечено право вільного волевиявлення
 
На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник під час брифінгу, присвяченому питанням готовності Вінниччини до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.
Керівник області, зокрема, зазначив, що виборча кампанія на території регіону відбувається у відповідності до діючого законодавства та висловив сподівання, що позачергові вибори Глави держави відповідатимуть світовим стандартам.
«Протягом двох з половиною місяців, одночасно із забезпеченням соціально-економічного життя нашої області, було вжито максимальних заходів щодо прозорого та належного проходження виборчого процесу на території регіону. Тож 25 травня усім виборцям Вінницької області буде забезпечено право вільного волевиявлення», - підкреслив Анатолій Олійник.
 Голова облдержадміністрації також зазначив, що на старті виборчої кампанії звернувся до державних службовців з нагадуванням про категоричну заборону їх участі у передвиборчій агітації.
 Усі кандидати в Президенти України на території Вінницької області мали рівні права щодо проведення своєї передвиборчої кампанії.
Що ж стосується заходів, яких належало вжити органам державної влади та органам місцевого самоврядування щодо організаційного, фінансового та матеріально-технічного забезпечення виборчого процесу, - всі вони здійснені у повному обсязі. «На сьогодні усі 8 окружних виборчих комісій функціонують у штатному режимі. Працюють, забезпечені телефонним зв’язком та необхідними засобами для збереження виборчої документації і бюлетенів усі ДВК регіону. На випадок виникнення проблем з електропостачанням у період підрахунку голосів, усі окружні комісії забезпечені автономними дизельними генераторами, а дільничні виборчі комісії - ліхтарями та іншими альтернативними засобами освітлення, - повідомив очільник регіону. – У повному обсязі забезпечено й охорону приміщень та працівників виборчих комісій».
 Анатолій Олійник також зауважив, що нині до України, без перебільшення, прикута увага всього світу. Свідченням цьому є хоча б той факт, що 25 травня на виборах Глави держави працюватимуть 2 780 іноземних спостерігачів.
«День виборів Президента – це той лакмусовий папірець, який дасть оцінку нашому суспільству і засвідчить, як кожен із нас дорожить державністю та незалежністю. І чим вищою буде явка українців на виборах, тим більш зрозумілим усьому світу буде те, що Україна, як держава, є і прагне бути сильною та демократичною», - підкреслив голова облдержадміністрації. А відтак закликав вінничан бути активними й свідомими у своєму виборі та віддати голос за того кандидата, якого б вони хотіли бачити на чолі Української держави.
Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю ОДА