Установчі збори Громадської ради при РДА
12.02.20

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 996  07 серпня 2018 року сьогодні, 11 лютого 2020 року, відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Чечельницькій райдержадміністрації.

Голова громадської ради попереднього скликання Петро Гук ознайомив присутніх із інформацією про результати діяльності Ради впродовж останніх двох років.

Олесею П’яніщук, членом ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Чечельницькій райдержадміністрації, поінформовано про роботу ініціативної групи. Було зазначено, що протягом роботи проведено 3 засідання ініціативної групи. На офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті “Чечельницький вісник” оприлюднено підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи, електронну адресу та номер телефону відповідального, організовано прийом заяв щодо участі в установчих зборах.

Членами ініціативної групи було здійснено розгляд заяв від представників інститутів громадянського суспільства поданих для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Чечельницькій райдержадміністрації, які надходили до 31 січня 2020 року включно. Зокрема, до ініціативної групи надійшло 11 заяв від інститутів громадянського суспільства.

Визначено кількісний склад нової громадської ради при райдержадміністрації. Після висловлення позицій представників інститутів громадянського суспільства, одноголосно  прийнято рішення щодо   включення до складу  громадської ради   всіх представників інститутів громадянського суспільства, які подали заяви для участі в установчих зборах, – всього 11  представників.

Членами громадської ради було прийнято рішення про обрання голови громадської ради.   На  посаду  голови громадської ради висунуто Галину Химич (голову ГО «Майдан»),  яку підтримали всі члени громадської ради.  В  свою  чергу, Галина Іванівна запропонувала заступником голови громадської ради обрати Світлану Нич (голову громадської організації «Мирна Україна»), кандидатура якої була підтримана  членами  ради. Секретарем громадської ради обрано Олесю П’яніщук – завідувача сектору інформаційної політики і комунікацій з громадськістю організаційного відділу апарату РДА.

 Наприкінці засідання Галина Химич звернулася зі словами подяки до членів ради та зазначила, що держава і громадське суспільство сьогодні зацікавлені в діалозі та партнерстві, підвищенні ефективності взаємодії. Без розвиненого громадянського суспільства, без створення належних умов для забезпечення свободи думки і слова, вільного вираження поглядів і переконань, участі громадян в управління державними справами, держава не створить демократичне європейське суспільство.

 

123