Утримання доріг у належному стані – безпека дорожнього руху
13.04.17

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій САВЧУК виступив з роз’ясненнями щодо стану автошляхів Чечельницького району. Віталій Володимирович зазначив, що рішенням 28 сесії Чечельницької районної ради 6 скликання від 08.10.2015 р. № 350 затверджено «Комплексну програму ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Чечельницького району на 2015 - 2018 роки», якою розроблено заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на районних дорогах.

За 3 місяці 2017 року в Чечельницькому районі за рахунок коштів місцевих бюджетів проведено видатки на утримання автомобільних доріг комунальної власності на суму. 131,5 тис. грн. (план 3 міс. - 553,9 тис.грн.). Зокрема, Стратіївська сільська рада виділила кошти на проведення поточного ремонту вул. Піски на суму 99,96 тис.грн., Каташинська сільська рада - на грейдерування та посипання сумішшю - 10,5 тис.грн.

- Сьогодні слід усім – селищній та сільським радам – активніше працювати у цьому напрямку, адже завдяки бюджетній децентралізації на рахунках місцевих рад є залишок вільних коштів із минулого року і вже у цьому році надійшли значно кошти значно більші, ніж за минулий період 2016 року, - зазначив В.Савчук.