УВАГА: Прем'єра книги "Нариси з історії села Бондурівка"
11.11.20

В центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги "Нариси з історії села Бондурівка", виданої в 2020 році в місті Одеса.
Автор історичної довідки про минуле Бондурівки- вчитель-історик, колишній директор Бондурівської середньої школи Задверняк Григорій Олексійович. Матеріали про життя односельців взято з публікацій в газеті "Чечельницький вісник" Василя Олексійовича Коваленка, де він з теплотою і любов'ю, трепетною ніжністю і щирістю, пише про тих, хто переніс голод, війну, відбудову і створював добробут та затишок у рідному селі.
Читачів чекають цікаві відомості про одне з найкращих місць на землі - Бондурівку та її мешканців.
Сподіваємося, що книга буде цікава багатьом жителям Чечельниччини.
Дізнайтеся більше про наш край, про його волелюбний народ і неповторну культуру, його споконвічне прагнення до дружби і взаєморозуміння!