Увага: спалювання стерні!
08.08.19

У Чечельницькому районі  згідно доручення голови Вінницької облдержадміністрації від 05.08.2019р. № 01.01-13/4721 діє заборона на незаконне спалювання сухої рослинності та її залишків.

Під час жнив в районі відбуваються систематичні штучні підпали сухої рослинності та її залишків.  Доводимо до відома керівників агропідприємств, користувачів сільськогосподарських угідь й орендарів водних об’єктів,  що відповідно до вимог чинного законодавства (ст. 16 та 22  Закону України « Про охорону атмосферного повітря» ,  ст. 35 та 37 Закону України «Про охорону земель» та ін.), за яку передбачена  адміністративна відповідальність відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також передбачена кримінальна відповідальність згідно ст.245 Кримінального Кодексу України.

Давайте пам’ятати, що знищення сухої рослинності та її залишків – це знищення флори і фауни нашого регіону. Разом з цим  вогонь знищує безцінну мікрофлору полів, яка могла б суттєво підвищити врожайність у наступні роки.

Провідний спеціаліст з питань екології та природніх ресурсів Яремчук А.В