Увага :сесія !
15.11.16

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 02.11.2016  № 44 та керуючись пунктом 4 статті 46, пунктом 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  25 листопада 2016 року о 9 год   в актовому залі адмінбудинку скликається  пленарне засідання  8  сесії  районної  ради  7 скликання . Запрошуються депутати обласної ради, заступники голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств,установ,організацій району,представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій. На розгляд чергового пленарного засідання виносяться наступні питання порядку денного :

1.Про звіт голови районної ради про свою діяльність з листопада 2015 року по листопад 2016 року.

2.Інформація керівника Бершадської місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури та стан законності на території Чечельницького району .

3.Різне.

З усіма проектами рішень , що виноситимуться на розгляд 8 сесії 7 скликання можна ознайомитися на офіційному сайті Чечельницької районної ради в розділі документи районної ради.