В Чечельнику відзначили День дільничного інспектора міліції

18 червня в Укріїні відзначається  День дільничного інспектора міліції. Дільничний інспектор міліції —це  людина, яка відповідає за підтримання правопорядку у ввірених йому районах і населених пунктах, захищає права, інтереси, життя і гідність громадян, займається профілактикою та розкриттям злочинів і правопорушень. Він повинен не тільки володіти професійними навиками, але і бути хорошим психологом, володіти такими людськими якостями, як порядність, чуйність, вміння вислухати людину, розібратися в суті проблеми і надати кваліфіковану допомогу. Адже за його роботою стоїть безліч людських доль.  У Чечельницькому райвідділі міліції за дотримання правопорядку на території району відповідають 10 вірних своїй справі дільничних інспекторів. З нагоди відзначення професійного свята, за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків Грамотою Чечельницької райдержадміністрації та районної ради були нагороджені :
-      Старший дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції Чечельницького РВ УМВС України у Вінницькій області, старший лейтенант міліції Пастух Сергій Віталійович;
-      Дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції Чечельницького РВ УМВС України у Вінницькій області, лейтенант міліції Деркач Микола Володимирович;
-      Дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції Чечельницького РВ УМВС України у Вінницькій області, лейтенант міліції Шарапанівський Максим Михайлович.