В Чечельнику відзначили річницю визволення селища від німецько

В Чечельнику відзначили річницю визволення селища від німецько-фашистських загарбників
         17 березня в селищі відбувся мітинг-реквієм з нагоди 71-ї річниці визволення Чечельника від німецько-фашистських загарбників.
         Урочистою ходою представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, районної ветеранської організації, учасники бойових дій, жителі селища рушили до парку для вшанування полеглих земляків в роки Великої Вітчизняної війни.
До присутніх з нагоди пам’ятної дати звернулись селищний голова В. Савинецький та голова РО ветеранів України С. Мазурик, які також закликали пам’ятати ті буремні дні кровопролиття, всіляко підтримувати  ветеранів добрим словом та вчинками, на подвигу яких виховувалося покоління сучасних патріотів, які сьогодні віддають  життя за незалежність своєї держави.
Мали нагоду виступити із віршами на воєнну тематику учні Чечельницької загальноосвітньої школи №1.
Полеглих в боях воїнів вшанували хвилиною мовчання. Присутні на мітингу представники районної влади, громадськості під зворушливу композицію поклали живі квіти до Меморіалу Слави.