В єдності сила народу
24.05.16

За ініціативи учасників ради церков при Бершадській РДА та громадськості району 22 травня відбувся фестиваль духовної пісні «Великодні дзвони». У фестивалі взяли участь церковні хори, ансамблі, усі бажаючі виконавці духовних творів незалежно від назви церкви чи конфесії. Кожна Церква стала прикрасою свята. Кожен виступ був особливим, неповторним і потрібним. Від конфесій Чечельницького району у фестивалі взяли участь прихожани Римо-католицької Церкви Святого Йосифа Обручника.

«Великодні дзвони» – це можливість розповісти про Церкву, нагода подякувати Богу за талант і звіщати Христа Воскреслого! Організованість Римо - Католицької Церкви, активність протестантів, благочестя православних віруючих, місійний порив УГКЦ – невід’ємні риси Вселенської Церкви. Віруючі різних християнських Церков спільно піснею, словом і молитвою славили Бога. Фестиваль покликаний явити людям духовність, віру, а головне – християнську єдність у різноманітності! «В єдності сила народу – Боже, нам єдність подай!».