В. Гройсман : Маємо відновлювати довіру до Парламенту

В.Гройсман: Маємо відновлювати довіру до Парламенту: бійкам у Парламенті не місце

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман вважає голосування за позбавлення народного депутата України Сергія Мельничука права брати участь у п’яти пленарних засіданнях «символічним голосуванням для кожного».
«Від сьогодні і на майбутнє - не можна у залі Парламенту породжувати насильство, - сказав він. - Це спільна позиція. Бійкам у Парламенті не місце».
Голова Верховної Ради також зазначив, що керівники депутатських фракцій і груп під час наради дійшли згоди щодо необхідності ухвалення «кодексу етичної поведінки» парламентаріїв. «Ми домовилися, що доведемо справу кодексу поведінки і взаємодії до логічного завершення - коли кожен візьме на себе публічне персональне зобов’язання нормального етичного поводження у залі Парламенту», - сказав В.Гройсман.
«Ми маємо відновлювати довіру, а не принижувати гідність людини», - додав він.