В. Гройсман : Питання протидії російській агресії має обєднати Україну

 

В.Гройсман: Питання протидії російській агресії має об’єднати Україну і країни Європейського Союзу

Питання протидії російській агресії має об’єднати Україну і країни Європейського Союзу. Таку думку висловив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час зустрічі з депутатом Європейського Парламенту Хансом ван Бааленом.
В.Гройсман наголосив, що конфлікт на Сході нашої держави не є локальним, а стосується усієї Європи. За його словами, цей конфлікт є намаганням шляхом військової загрози, розколу всередині ЄС дестабілізувати ситуацію на європейському континенті.
«Це дуже серйозна загроза усьому Європейському Союзу. Тому консолідована позиція всередині ЄС - це питання «бути чи не бути», - зазначив він.
При цьому керівник Парламенту висловив переконання, що дипломатичний шлях розв’язання конфлікту може бути успішним за умови розгортання на території України миротворчої місії, посилення обороноздатності нашої держави та надання Україні зброї оборонного характеру.
Під час зустрічі Сторони торкнулися також питання щодо розвитку політичних партій в Україні й активізації їхньої співпраці з європейськими колегами. В.Гройсман висловив думку, що Україні «ще потрібно пройти шлях створення потужних ідеологічних партій». «Це серйозне завдання, яке має забезпечити демократичний розвиток нашої країни і трансформацію у суспільстві», - сказав він.