В області триває шоста черга часткової мобілізації

Військовими комісаріатами Вінницької області у взаємодії з органами місцевої влади, місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій в цілому якісно проведено заходи по підготовці до 6 черги часткової мобілізації. Спільно проведено великий обсяг заходів по оповіщенню, уточненню військово-облікових даних, проведенню медичних оглядів для визначення ступеня придатності до військової служби, врученню повісток та укомплектуванню команд. Слід відзначити, що гірше ці питання вирішувались у Барському, Бершадському, Крижопільському, Могилів-Подільському, Муровано-Куриловецькому, Піщанському, Теплицькому, Томашпільському, Тростянецькому, Чернівецькому і Ямпільському районах, а також м. Ладижин і м. Могилів–Подільский.

В цілому підготовчі заходи в області проведено вчасно та якісно, цьому сприяли органи місцевої влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, керівники підприємств, установ, організацій, які в повній мірі усвідомлюють важливість проведення даних заходів та з високою відповідальністю віднеслися до виконання поставлених завдань. Слід відмітити і подякувати за сумлінне виконання завдань сільським (селищним) головам с. Комарівці Барського району Кручик Т.В., с. Ялтушків Барського району Хватков С.Д., с. Гуменне Вінницького району Верба М.П., с. Стадниця Вінницького району Яклюшин В.В., с. Десна Вінницького району Обливач Г.М., с. Строїнці Тиврівського району Голодюк В.Д., с. Сутиски Тиврівського району Дідух Л.Б., с. Куни Гайсинського району Безбах В.В., с. Гранів Гайсинського району Бень М.В., с. Демидів Жмеринського району Браславець І.П., с. Мовчани Жмеринського району Паламар В.П., с. Коростівець Жмеринського району Кокіза А.П., с. Дубівці Жмеринського району Огренчук В.М., с. Лука-Мовчанська Жмеринського району Глушко Ю.В., с. Голубече Крижопільського району Коваль О.В., с. Соколівка Крижопільського району Мельник О.Л., с. Студена Піщанського району Кирнасівський О.П., с. Серебрія Могилів-Подільського району Книш В.А., с. Карпівка Могилів-Подільського району Колун Т.І., с. Бронниця Могилів-Подільського району Слободянюк В.М., с. Боблівка Немирівського району Шкарапута А.А., с. Райгород Немирівського району Олійник В.П., с. Чуків Немирівського району Кальніцький В.Б., с. Гриненки Немирівського району Терпецька О.С., с. Верхівка Тростянецького району Пелипенко М.М., с. Олександрівка Тростянецького району Булан О.Р., с. Тартак Чечельницького району Гоменюк В.О., с. Юрківці Тульчинського району Бондар В.В., а також керівникам підприємств, установ, організацій: АТП–10506 (м. Гайсин) Підвашецький Ю.І., Гайсинське відділення ЛВУМВГ Розгон О.М., СВК «Трудівник» Гайсинського району Вознюк С.В., ПСП «Мрія» Гайсинського району Солтан М.П., ТОВ "ЕКСПРЕС" м. Жмеринка Свистун В.П., КП Могилів-Подільський “Теплоенергетик” Смеречинський А.В., CО “Могилів-Подільські ЕМ” Кірілін Р.Г., Ямпільський районний центр зайнятості Передерко А.М., ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» Кожухар В.О. та начальнику ВОС Печерської сільської ради Тульчинського району Журавель О.П.

Але поряд з цими керівниками є такі, що не на належному рівні організували виконання завдань щодо проведення заходів часткової мобілізації, це сільські (селищні, міські) голови с. Агрономічне, с. Вінницькі-Хутори, смт. Стрижавка, с. Якушинці Вінницького району, с. Северинівка, с. Станіславчик Жмеринського району, с. Дружелюбівка, с. Іванів, с. Уладів, смт. Корделівка, с. Глинське, с. Лемешівка, с. Лісова-Лисіївка, с. Кіровське, с. Хомутинці, с. Писарівка, с. Гущинеці, с. Байків Калинівського району, с. Андріяшівка, с. Вербка, с. Вільшанка, с. Гарячківка, с. Городківка, с. Дахталія, с. Джугастра, с. Жабокрич, с. Тернівка, с. Заболотне, с. Кісниця, с. Красносілка, с. Крикливець, смт. Крижопіль, с. Куниче, с. Павлівка, с. Савчине, с. Шарапанівка Крижопільського району, с. Росоша Липовецького району, с. Дашківці, с. Осолинка Літинського району, м. Могилів-Подільський, с. Болган, с. Гонорівка, с. Городище, с. Грабарівка, с. Дмитрашківка, с. Кукули, с. Миролюбівка, смт. Піщанка, с. Рудницьке, с. Рудницьке, с. Ставки, с. Трибусівка, с. Чорномин, с. Яворівка Піщанського району, с. Мончинці Погребищенського району, с. Нова Ободівка, с. Тростянчик, с. Цибулівка, Тростянецького району, м. Ладижин, с. Уланів, с. Кустівці Хмільницького району, с. Бабчинці, с. Володіївка, с. Шендерівка, смт. Чернівці Чернівецького району, с. Вербка, с. Любомирка, с. Стратіївка Чечельницького району, с. Ряхни Лісові, с. Пасинці, с. Слобода Шаргородська, с. Хоменки, с. Лозова Шаргородського району.