В районі розпочалась літня оздоровча кампанія
02.06.16

2 червня 2016 р. під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Беседи О.В. вдруге відбулось засідання Координаційної ради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Чечельницького району влітку 2016 року.
В ході засідання було озвучено, що на виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»,  відповідних нормативно-правових документів, розпорядження голови райдержадміністрації щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей Чечельницького району 2016 року, необхідно оздоровити не менше 70 % дітей, в межах виділених коштів. Це, зокрема, діти пільгових категорій : діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, діти, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, дітей-інвалідів, талановитих та обдарованих дітей, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села. Цьогоріч на фінансування літньої оздоровчої кампанії з місцевого бюджету району виділено коштів на суму 295 тис. грн. Також вперше процес закупівлі путівок на оздоровлення та відпочинок дітей проходить через систему електронних держзакупівель ProZorro. Наразі продовжується прийом документів від батьків, які бажають оздоровити дітей вищезазначених категорій.