В районі триває навчання для активістів громадських організацій

В районі у рамках спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»-ІІІ триває навчання для активістів громадських організацій та представників місцевої влади.

28 вересня2015 року координатори Вінницького обласного підрозділу впровадження ПроектуАнастасія Ланіна та Наталія Карпенко спільно з координаторами Чечельницького районного ресурсного центру розвитку громад провели тренінгна тему :«Впровадження МПП».
Тендерні комітети  громадських організацій з Чечельника, Стратіївки, Рогізки та Вербки мали змогу детально ознайомитись з вимогами проведення тендерних процедур в рамках Проекту МРГ-ІІІ, функціями тендерного комітету та  процедурою його проведення.
В ході тренінгу громадські активістиз села Вербки отрималитакож  практичні навички проведення тендеру та навчились оформляти необхідні  документи.
 В проведенні тренінгу прийняли участь заступник голови Чечельницької районної  ради Петро Гук, начальник відділу економіки та торгівлі Чечельницької райдержадміністрації Віталій Савчук,  координатор Чечельницького  районного ресурсного центру розвитку громад Ірина Кривіцька.
Після тренінгу координатори Вінницького обласного підрозділу впровадження Проекту МРГ-ІІІ допомогли громадам з с.Рогізки та с.Стратіївки у підготовці документів для подання мікропроектної пропозиції.