В рамках Всеукраїнського тижня права відбулося засідання

В рамках Всеукраїнського тижня права відбулося засідання «круглого столу»
 
Засідання круглого столу на тему: «Права людини і правова держава: національні доктринальні виміри» відбулося 9 грудня в приміщенні філії Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва. У заході взяли участь представники Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва та Головного управління юстиції у Вінницькій області.

Модератором виступила Галина Стафійчук – заступник голови обласної організації Союзу юристів України.

В ході засідання з темою «Права та обов’язки людини і громадянина в контексті сучасного правового життя» виступив Сергій Павлов – кандидат юридичних наук, доцент кафедри Теорії держава і права, Національного університету «Одеської юридичної академії», адвокат. Людмила Волосенко – провідний спеціаліст юстиції відділу реєстрації , систематизації нормативно-правових актів, право освітньої роботи та правової допомоги, у своєму виступі зауважила, що повага прав людини – основний принцип Загальної декларації прав людини».

Галина Стафійчук підкреслила : «Дуже велику роль і значення у демократичних процесах , які спрямовані на реалізацію та захист прав людини відіграє громадянське суспільство. Як тільки Україна здобула Незалежність, ми прийняли цілий блок законів та актів, які спрямовані на консолідацію суспільства. У нас є ознаки, елементи, база є все, але громадське суспільство повинно стати основою діяльності держави для забезпечення конституційних норм».

По завершенню круглого столу працівники бібліотеки ознайомили з книжковою виставкою на тему «Права та свободи людини і громадянина».
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю