В Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю працюють

В Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю працюють люди з великим серцем


В інтернаті проживають 253 підопічних (це одинокі громадяни похилого віку і інваліди). Голова ОДА ознайомився з роботою закладу і поспілкувався з його мешканцями та персоналом. Медичні працівники подарували Івану Мовчану на згадку вишиту бісером ікону і побажали Божої допомоги в усіх справах.
«Божа допомога потрібна, в першу чергу вашим підопічним і вам, людям, які взяли на себе зобов’язання їх доглядати і підтримувати, – відповів Іван Мовчан. – Я впевнений, що в такій установі працюють люди з великим серцем. А влада старатиметься зробити все для того, щоб поліпшувати умови проживання ваших підопічних і розширювати можливості для реабілітації (у тих випадках, коли це можливо).
Коментуючи почуте і побачене в будинку-інтернаті, голова ОДА сказав:
«У цьому закладі створені непогані умови для проживання підопічних. Дуже важливо, що держава нас почула і суттєво збільшила фінансування таких закладів. У нас є серйозні плани удосконалення роботи будинків-інтернатів, створення у них нормальних побутових умов, забезпечення їх усім необхідним. Ми мобілізуємо всі необхідні ресурси для виконанняініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення. Для багатьох людей подібні будинки-інтернати є останньою надією і влада повинна системно розв’язувати ті проблеми, які накопичилися у таких закладах».
Почувши про те, що в будинку-інтернаті є проблема з водопостачанням, керівник області одразу ж дав доручення знайти вихід із ситуації і забезпечити в закладі безперебійну подачу води.