Валерій Коровій : "У цей непростий час дуже важливо допомогти бізнесу"

 

Валерій Коровій: «У цей непростий час дуже важливо допомогти бізнесу»
 
Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 26 березня зустрівся з Президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим, який прибув до Вінниці в рамках проведення Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій.

Учасники зустрічі обговорили роль самоврядних організацій у розвитку бізнесового середовища та окреслили перспективи співпраці на території Вінниччини.

Як відзначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій, в країнах Євросоюзу самоврядні організації, зокрема Торгово-промислова палата, відіграють серйозну роль у питаннях підтримки бізнесу. «В Україні ж сьогодні значна частина роботи, якою мали б займатися подібні організації, сконцентрована у державних інституціях. Тому ми перебуваємо зараз на цікавому етапі розвитку і розраховуємо на співпрацю», - зазначив керівник області.

Очільник Вінниччини повідомив, що чимало підприємств, орієнтованих раніше на Росію, пристосовуються сьогодні до нових реалій і шукають інші ринки збуту. «З однієї сторони, ситуація в Україні досить важка, але якраз в такий період започатковується щось нове. І в цей час дуже важливо допомогти бізнесу», - підкреслив Валерій Коровій.

Саме таку підтримку, за словами Президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова, може забезпечити його організація. Адже для країн Заходу торгово-промислова палата є інституцією, на якій базується усе, що стосується допомоги бізнесовим структурам. «У нас є великий потенціал, ми співпрацюємо з усіма країнами, і сьогодні основним пріоритетом для Торгово-промислової палати є вихід нашого бізнесу на зовнішні ринки. У цих питаннях ми готові і будемо допомагати», - запевнив Геннадій Чижиков. Відтак запропонував розглянути на перспективу можливість укладання відповідного договору між облдержадміністрацією, обласною Радою, регіональною та національною Торгово-промисловими палатами, що дозволило б фахівцям ТПП продемонструвати свої можливості та систему роботи у цьому напрямі. «Ми можемо взяти на себе питання регуляції-дерегуляції, виходу наших підприємців на експертні ринки, питання залучення на територію регіону різних грантів, а також навчання нашого бізнесу», - зауважив у цьому контексті Геннадій Чижиков. 

Таку модель співпраці голова облдержадміністрації Валерій Коровій оцінив позитивно, адже сьогодення ставить перед підприємцями нові виклики та одночасно відкриває нові перспективи. «До Вінницького регіону є сьогодні дуже велика зацікавленість. І одне з моїх завдань – дати можливість, щоб область розвивалася», - зазначив керівник ОДА. 
 
Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА