Вчилися охороняти довкілля
20.04.18

День довкілля у нашій державі відзначають згідно з Указом Президента України з 1998 року. Третьої суботи квітня громадські екологічні організації організовують заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля: очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. День довкілля органічно увійшов в наше життя. З кожним роком долучається все більше громадських організацій, представників державної влади, небайдужих громадян України.

17 квітня в бібліотеці провели екогодину  «Душа природи чуйна і ласкава». В читальному залі оформлена та презентована книжково - ілюстративна виставка «Екологічна варта», з метою інформування користувачів з питань охорони довкілля.