Вчимося приймати рішення !
01.10.19

"Всі ми - це частини одного великого вітражу. Яскраві скельця, що заломлюють світло абсолютного генія. Кожен унікальний і несе свій неповторний колір у цей світ".

Саме під таким девізом Чечельницький районний центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді продовжив у вересні співпрацю з навчальними закладами району.

Фахівці із соціальної роботи протягом місяця провели в навчальних установах тренінг "Ми - особливі! Вчимося приймати рішення". Повага до кожної людини як необхідна умова життя в суспільстві, розвиток навичок позитивної самооцінки та ціннісного ставлення до себе та інших, усвідомлення неповторності кожної людини, формування почуття впевненості при прийнятті рішень та вміння нести за них відповідальність - основні питання, відповіді на які спеціалісти Центру донесли дітям під час тренінгу.

І, звісно ж, цікаві ігри, позитивні емоції і фото на згадку.
Вдячні дітям за увагу та активність!