Вчимося творити добро
20.05.16

Вже стало доброю традицією у середині травня щороку відзначати у закладах освіти району Чечельниччини заходи,  присвячені Дню сім'ї та Дню матері.

Цьогоріч, у школах району відбулися урочистості до цих днів. У всіх школах відбулися дні «відкритих дверей», організовано консультування батьків, відвідування батьками уроків та спільна участь у виховних заходах.

Як сказав О.Сухомлинський: «Сім’я  - це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро».

У КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Рогізківська СЗШ І-ІІ ст.», КЗ "Білокамінська СЗШ І-ІІІ ст."  відбулися  виставки дитячих робіт «Світ моєї сім'ї», «Мама, матусенька»; виставка родинних дерев та гербів сім'ї; виставка родинних фотографій «Світ захоплень сім'ї».