Велика шана та низький уклін багатодітним матерям
22.05.18

16 травня в приміщенні Чечельницької дитячої музичної  школи відбулося районне свято до Дня Матері та  Міжнародного Дня  сім'ї. Захід  проводився  управлінням праці та захисту населення райдержадміністрації.  На свято  були запрошені  багатодітні матері, які зразково виховують своїх дітей.

Привітали  матерів  голова районної ради   П’яніщук  Сергій  Вікторович, заступник голови райдержадміністрації  Беседа  Ольга Віталіївна, начальник управління праці та  соціального захисту населення райдержадміністрації Мартинюк  Станіслав  Миколайович. Під час святкування  багатодітних  матерів було нагороджено грамотами районної державної адміністрації та районної ради, квітами та цінними  подарунками.

Учні  Чечельницької дитячої музичної школи  підготували до свята  змістовний   концерт. Гучними оплесками зустрічали  професійну гру на фортепіано, баяні, ансамблеву гру на гітарах  та спів юних аматорів.