Великодні кошики в АТО від працівників культури

Напередодні світлого релігійного свята Воскресіння Господнього, 8 квітня у районному Будинку культури відбувся мистецький захід. Розпочався він виставкою великодніх кошиків, які були старанно приготовані сільськими громадами, працівниками бібліотек та Будинків культури Чечельниччини в рамках акції  «Великодній кошик для бійця АТО».
Присутні мали змогу побачити концерт-виставу пронизану патріотичністю, автентичністю українського мистецтва, а також приєднатися до майстер-класу по розпису писанок.
На Великоднє свято були запрошені шановані земляки, учасники АТО – Савинецький Сергій, Кириченко Ігор,Значок Сергій, Зайченко Олександр, Ступор Артем, Сівкович Євгеній, Роман Басилига, Ткач Василь, Турулько Володимир з сім’ями. На почесному місці, в першому ряду сиділи рідні погиблих бійців української армії Руслана Халуса та Володимира Черкасова. Усіх померлих у цій важкій і незрозумілій війні на Сході України пом’янули хвилиною мовчання.
Перед глядачами виступив  селищний голова Савинецький Валерій, вручив великодні паски учасникам АТО, які були присутні в залі.
Також до слова була запрошена волонтер Химич Галина, вона подякувала усім тим небайдужим, хто долучився до волонтерського руху і усіляко надавав допомогу. Кошики з традиційним святковим продуктовими наборами були передані в громадську волонтерську організацію «Мирна Україна» С. Нич та Г. Химич, задля подальшої їх передачі у зону антитерористичної операції, щоб наші військові також могли насолодись домашніми великодніми стравами.