В.Гройсман : Децентралізація влади є основою побудови європейської

В.Гройсман: Децентралізація влади є основою побудови європейської системи управління в Україні

Децентралізація влади є основою побудови європейської системи управління в Україні.
На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час зустрічі з Прем’єр-міністром Литовської Республіки Альгірдасом Буткявічюсом у четвер.
Децентралізація влади, за його словами, є однією з ключових реформ, яка дозволить створити належну систему врядування із залученням громадян до процесу управління державою, що було неможливим у рамках пострадянської неефективної системи влади.
В.Гройсман зазначив, що перехід до європейської системи управління забезпечить ухвалення законопроекту про внесення змін до Конституції у частині децентралізації, який базується на Європейській хартії місцевого самоврядування і отримав схвальний висновок Венеціанської комісії.
При цьому він піддав критиці спекуляції навколо окремих положень цього документа.
Відео про зустріч можна отримати за посиланням: Ex.ua/982989064159