Вібудуться засідання бюджетної комісії та президії райради
14.04.16

З метою підготовки до 4 чергової сесії районної ради 7 скликання 15 квітня 2016 року  о 9 год в кабінеті голови районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань  бюджету та комунальної власності з наступним порядком денним :

1. Про проект рішення 4 сесії районної ради 7 скликання «Про звіт голови «Чечельницької районної державної адміністрації про здійснення адміністрацією делегованих їй повноважень Чечельницькою районною радою».

2. Про проект рішення 4 сесії районної ради 7 скликання «Про делегування повноважень Чечельницькій районній державній адміністрації».

3. Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Чечельницькому районі.

4.Про внесення змін до рішення 27  сесії  районної  ради від 16.07.2015 року № 356 «Про Комплексну районну програму виконання Чечельницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Чечельницькою районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній та соціальній сфері і реалізації заходів соціально-економічного розвитку Чечельницького району на 2015-2016 роки.

5.  Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 26.02.2016 року № 50 «Про щорічний районний конкурс проектів розвитку територіальних громад».

6. Про    затвердження   звіту   про  виконання   районного   бюджету   за  1 квартал 2016 року.

7. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року № 8 «Про районний бюджет на 2016 рік».

8. Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів з сільських бюджетів до районного бюджету.

9. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції КП «Районна газета «Чечельницький вісник».

10. Про приведення у відповідність до чинного законодавства раніше прийнятих рішень районної ради 7 скликання.

О 10 год відбудеться засідання президії районної ради на якому буде розглядатись проект порядку денного 4  чергової сесії районної ради 7 скликання.