Від захоплення до книги
11.11.16

Перед бібліотеками стоять завдання, спрямовані на задоволення потреб спілкування користувачів, організації цікавого дозвілля для них. Для виконання цих завдань бібліотекарі працюють над пошуком активних форм популяризації книги, використовуючи різноманітні клуби і об*єднання. 

          Працівники Чечельницької  центральної  районної бібліотеки   активно працюють  в цьому напрямку, пропагуючи  книгу методом створення клубів за інтересами.

       Клуб «Чарівний клубочок», користується популярністю у жителів селища та району, адже учасники обмінюються практичними навичками в’язання, обговорюють новинки по рукоділлю, створювати красу своїми руками приємно і цікаво.  Тому клуб любителів рукоділля  «Чарівний клубочок»,  який  веде Мулько Надія  Арсенівна,   бібліотекар  абонементу  книгозбірні  є путівником у дивовижний світ краси.

    Клуб об'єднує жінок різного віку та професій, основне його завдання - можливість спілкування жінок за межами професійної діяльності та сім'ї, обмін досвідом у веденні домашнього господарства, рукоділля. Засідання клубу відбувається раз на місяць у формі бесід, годин цікавих повідомлень, літературних вечорів, годин гумору, жіночих посиденьок та ін. Результатом зібрань є чудові  твори  майстринь.

      Відкриття кожної виставки – це свято в бібліотеці. Адже з появою нових робіт – експонатів бібліотека ніби заряджається новою енергією, поповнюється новими користувачами, вдячними відгуками та незабутніми емоціями.

   Пропонуємо  всім  долучатися  до   бібліотеки і створювати дивовижний світ привабливих, барвистих, сучасних  виробів з ниток.

123