Відбулась 10 сесія 7 скликання
01.03.17

01 березня 2017 року відбулась чергова 10  сесія районної ради, в якій взяли участь 16 із 26 депутатів районної ради.

На порядок денний було винесено ряд питань, серед яких  внесення змін  до дяких діючих районних програм,  щодо участі Чечельницької районної ради в 14 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, питання про затвердження звіту про виконання районного  бюджету за 2016  рік, питання щодо внесення змін  до районного  бюджету на  2017  рік тощо, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок тощо.

Окрім того було заслухано інформацію голови Спілки пасічників району  Кікавського В.Г. Начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі надав відповідь на депутатське звернення щодо  оренди за використання земель Тартацької сільської ради та за межами населеного пункту. Особливу увагу та жваву дискусію викликала інформація головного лікаря КЗ  «Чечельницький РЦ ПМСД» Коваля В.А. про впровадження медичної реформи.