Відбулась 18 сесія районної ради
21.02.18

16 лютого 2018 року відбулась 18 сесія районної ради 7 скликання. На сесії з 26 депутатів були присутні 20. Вів пленарне засідання голова районної ради Сергій П'яніщук.Традиційно перед початком засідання нагородили відзнаками депутатів районної ради Михайла Розгона до дня Соборності України та Олександра Грицишена медаллю Богдана Хмельницького Руху Українського козацтва й  Міжнародного благодійного фонду, відзнакою командування особового складу військової частини А0284 директора Стратіївського НВК Юрія Килівника,отця Володимира (Санівського) , Анатолія Краєвського та Олександра Дзиговського, а також привітали ювілярку Олену Котенко, директора районного центру зайнятості .На початку засідання Сергій Вікторович довів до відома присутніх інформацію про роботу ради в міжсесійний період. До порядку денного сесії було включено 21 питаня.  Особливу увагу при   обговоренні депутати приділили   питанням:

1.Звіт голови Чечельницької районної державної адміністрації про здійснення адміністрацією делегованих їй повноважень Чечельницькою районної радою.

2.Про реорганізацію комунального закладу «Чечельницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

3. Про делегування представників Чечельницького району до  Госпітальної  ради Східного госпітального округу Вінницької області.

4.Затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

5. Про внесення змін до рішення 17 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 15.12.2017 року № 341 "Про районний бюджет на 2018 рік"

В ході засідання депутати заслухали звіт начальника Чечельницького відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області Романа  Басалиги  та керівника Бершадської місцевої прокуратури Володимира Гирби.

Також депутати затвердили дві програми :

- Програму розвитку місцевого самоврядування у Чечельницькому районі на 2018-2020 роки;

- Програму надання матеріальної допомоги жителям Чечельницького району на 2018-2020 роки .

Окрім того на пленарному засіданні затвердили проектно-кошторисну документацію, Положення про порядок передачі в беоплатне користування майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Чечельницького району.

По всіх питаннях порядку денного депутатами прийняті відповідні рішення.