Відбулась 25 сесія районної ради 7 скликання
16.09.19

В роботі чергової 25 сесії районної ради 7 скликання , яку провів голова ради Сергій П'яніщук, взяли участь районні обранці, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.

На початку засідання Сергій Вікторович довів до відома присутніх інформацію про роботу ради в міжсесійний період .

Питання, що вносились до порядку денного двадцять п'ятої сесії районної ради, попередньо розглядались на засіданні  президії районної ради та  постійних комісій.

Розпочалось пленарне засідання  з розгляду питання  "Про хід виконання Програми зайнятості населення Чечельницького району на 2018 – 2020 роки" . Інформували  начальник управління праці та соціального захисту населення Станіслав Мартинюк  та  директор Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ Олена Котенко. Щодо стану медичного обслуговування жителів Чечельницького району доповідали Наталія Юраш, заступник головного лікаря КНП "Чечельницька ЦПМСД" та Сергій Могила, головний лікар КНП "Чечельницька ЦРЛ".  Про стан утримання доріг комунальної власності розповів Віталій Савчук, перший заступник голови райдержадміністрації.Питання непросте і болюче, тому викликало жваву дискусію, висловлювались різні думки та пропозиції.

Далі депутати внесли ряд змін до районних Програм : районної Програми військово-патріотичного виховання молоді,  забезпечення заходів з призову, оборони,  мобілізації  та цивільного захисту на території  Чечельницького району на 2017-2021 роки, цільової соціальної Програми розвитку фізичної  культури і  спорту у   Чечельницькому   районі   на 2017-2020 роки, до районної комплексної  Програми соціальної  підтримки   учасників   антитерористичної   операції    (операції Об’єднаних сил) та членів їх сімей на 2018-2022 роки .

Про фінансові питання інформувала Ніна Решетник, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Загалом, на  пленарному засіданні  двадцять п’ятої сесії було прийнято 16 відповідних рішень.