Відбулась 8 сесія районної ради 7 скликання
28.11.16

25 листопада 2016 року відбулось засідання 8 сесії районної ради 7 скликання за участі представників влади, депутата  Вінницької обласної ради, керівників служб, управлінь і відділів районної державної адміністрації, голів місцевих рад району, працівників галузей освіти, культури, медицини та громадськості ЧечельниччиниНа порядок денний пленарного засідання було винесено 27 питань, основними з яких були питання «Про звіт голови районної ради з листопада 2015 року по листопад 2016 року»,«Про інформування керівником Бершадської місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури та стан законності на території Чечельницького району». В результаті розгляду питань порядку денного депутати затвердили ряд програм та внесли зміни до діючих.

З блоком  бюджетних питань  присутніх ознайомила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Н.О.Решетник. Жваве обговорення викликало питання перерозподілу приміщень ,що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища Чечельницького району, між КУ "Чечельницька ЛПЛ" і КЗ "Чечельницький РЦ ПМСД". В результаті дискусії рішення було прийнято.

Наостаноку  депутати затвердили  блок земельних питань , а саме - 9 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок .