Відбулась нарада з питань техногенно-екологічної безпеки та НС
04.07.16

     
 
    У відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 року № 269-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2016 рік» та розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 21 квітня 2016 року № 263 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту області на 2016 рік», комісією ДСНС України в період з 5 по 8 липня 2016 року заплановано проведення багатоступеневого командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Вінницької обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі - КШН ).
     У зв’язку з цим, 4 липня 2016  року у кабінеті голови райдержадміністрації Пустового С.М.   відбулась робоча нарада з керівним складом цивільного захисту району та членами районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
    Голова райдержадміністрації довів до присутніх орієнтовний план проведення навчання. Згідно плану, протягом 5-7 липня 2016 р. комісією Державної служби з надзвичайних ситуацій  буде перевірено стан готовності оперативно-рятувальних служб області, районних державних адміністрації  до дій  при виникненні надзвичайних ситуацій.
    Керівникам служб поставлено завдання уточнити плани дій на випадок надзвичайних ситуацій, розрахунки наявних сил та засобів, порядок оповіщення працівників.
    Завідувач сектором цивільного захисту Шестаківський О.В.  доповів присутнім про порядок відпрацювання документів  у період проведення таких навчань.
     Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Пустовий С.М. наголосив на відповідальному ставленні  до даного завдання, оскільки за підсумками  навчань буде оцінюватись робота не лише райдержадміністрації, а  в цілому всіх без винятку керівників районних служб.