Відбулась розширена нарада при голові РДА С. Пустовому

5 травня в залі засідань адмінбудинку під керівництвом голови райдержадміністрації С Пустового, за участю голови районної ради С. Шепітка, заступника голови райдержадміністрації О. Беседи, керівника апарату РДА О. Тимофієвої, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, ЗМІ відбулась нарада за підсумками  роботи райдержадміністрації за останній період  та розгляд планування своєї діяльності найближчим часом.
Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації звернув  увагу  на ряд основних та важливих питань, серед яких, зокрема : хід проведення п’ятої хвилі мобілізації в районі до Збройних Сил України, демобілізація учасників АТО, надання всебічної допомоги сім’ям наших захисників, належна організація та підготовка до проведення в Чечельницькому районі  8 Травня  Дня Памяті та Примирення, 9 Травня -  Дня Перемоги,  вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, об’єднанні територіальних громад. Також в ході наради обговорювались питання бюджету, соціального захисту ветеранів, учасників АТО, системи надання субсидій населенню, медичного забезпечення та багато інших актуальних питань.  По закінченню наради, голова райдержадміністрації наголосив всім присутнім на дотриманні трудової дисципліни в робочий час та  висловив сподівання на подальшу злагоджену роботу.