Відбулась щотижнева робоча нарада при голові РДА С. Пустовому
23.11.15

23 листопада 2015 року в залі засідань адмінбудинку відбулась щотижнева робоча нарада, яку провів голова райдержадміністрації С. Пустовий. Нарада відбулась за участю голови районної ради С. П’яніщука, заступника голови райдержадміністрації О. Беседи, керівника апарату райдержадміністрації О. Тимофієвої, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА, керівників районних установ та організацій, ЗМІ.
Голова райдержадміністрації С. Пустовий представив голову районної ради С. П’яніщука, обраного на засіданні першої сесії районної ради VIIскликання.
Всі присутні в залі мали змогу прозвітувати по своєму напрямку роботи. Так, серед безлічі питань, розглядались такі : виконання бюджету району, виплата державної соціальної допомоги, субсидій, підготовка до чергової сьомої хвилі мобілізації, передплата періодичних видань на перше півріччя 2016 року, стан справ в сфері охорони здоров’я, культури, підготовка проекту Програми економічного і соціального розвитку на 2016 рік.
В ході наради голова райдержадміністрації звернув також особливу увагу на подальшу тісну та ефективну співпрацю представників органів виконавчої влади із новообраними головами територіальних громад, секретарями, щодо проведення заходів з нагоди вшанування жертв голодоморів в Україні, на дотримання державними службовцями трудової дисципліни.