Відбулась семінар-нарада із сільськими головами
02.10.20

30 вересня відбулась семінар-нарада із сільськими головами. На початку зібрання очільник райдержадміністрації Олег Храновський та районної ради – Сергій П'яніщук разом із заступником Наталією Крук вручили сільському голові с.Берізки-Чечельницькі Лідії Гричулевич  Почесну грамоту Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради  та грамоту райдержадміністрації і районної ради - сільському голові с.Попова Гребля Віктору Катериничу.

Відкриваючи нараду, голова РДА Олег Храновський подякував військовим, які боронять мир на сході України, лікарям, які борються за життя і здоров'я хворих на коронавірусну інфекцію та закликав присутніх не допускати праворушень  під час проведення та підготовки до місцевих виборів.

Заступник начальника  Чечельницького ВП Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області Віталій Якимчук наголосив на відповідальності очільників громад у підготовці виборчих дільниць до проведення виборів. Керівник апарату РДА Ольга Тимофієва поточнила щодо вимог облаштування виборчих дільниць та зберігання скриньок.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ніна Решетник звернула увагу присутніх на виконання місцевих бюджетів за 9 місяців поточного року.

Підсумовуючи нараду, голова районної ради Сергій П'яніщук акцентував на необхідності виконання бюджету до кінця 2020 року, безумовному фінансуванню всіх бюджетних установ, підготовці до опалювального сезону.

 

123