Відбулася колегія Департаменту охорони здоров’я
02.06.16

1 червня в актовій залі Чечельницької районної ради відбулося засідання колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації «Про стан надання медичної допомоги населенню Чечельницького району». В роботі колегії взяли участь: голова колегії – директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – Л.Грабович та постійний склад колегії ДОЗ ОДА. Запрошені: голова райдержадміністрації С.Пустовий, голова районної ради С.П’яніщук, головні лікарі та їх заступники по медичній частині Чечельницької лікарні планового лікування та районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Про стан справ у медичній галузі району директор Департаменту довідалась, проінспектувавши центральну районну лікарню та районний центр ПМСД. В ході перевірки Л.Грабович висловила критичні зауваження та вказала на недоліки у роботі медпрацівників. Про прийняті рішення очільниця медичної галузі регіону обіцяла повідомити найближчим часом. А от усунення недоліків по результатах колегії головні лікарі пообіцяли здійснити до вересня місяця поточного року. Про це буде додатково поінформовано громадськість району на нашому сайті та в газеті «Чечельницький вісник».