Відбулася кущова нарада з питань соціально-економічного розвитку

Відбулася кущова нарада з питань соціально-економічного розвитку області за вісім місяців

У нараді взяли участь голови Томашпільської, Крижопільської, Могилів-Подільської, Піщанської, Чернівецької та Ямпільської райдержадміністрацій та керівники відповідних структурних підрозділів ОДА.
В ході засідання було заслухано звіти щодо проведеної роботи по соціально-економічному розвитку зазначених районів. Зокрема, звітували про виконання розпорядження голови ОДА Анатолія Олійника щодо підготовки до опалювального сезону 2014-2015 років, організації соціального забезпечення тимчасово переселених громадян зі Сходу нашої країни, покращення стану автомобільних доріг загального та комунального використання, виконання заходів по енергозбереженню.
Голова облдержадміністрації зазначив: «Цьогоріч в області заплановано перевести на альтернативні види палива 109 об’єктів соціальної сфери. Це зекономить 7 млн. кубів газу. Загалом область споживає 1 млрд. куб. газу. Незважаючи на те, що ставку робимо на опалення твердим паливом, я дав завдання присутнім головам, щоб до початку опалювального сезону газові котельні були готові до роботи і мали акти допуску до роботи. Оператори повинні пройти відповідне навчання. Ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій».
Також в рамках засідання обговорювались питання щодо взаємодії з правоохоронними органами, громадськими організаціями та формуваннями. Звітуючи перед головою ОДА, керівники району констатували, що в кожній сільській раді в рамках посилення територіальної оборони сформовано громадські формування для координації дій та закладено кошти на забезпечення їх паливно-мастильними матеріалами.
Обговорення питань територіальної оброни територій відбулось у закритому режимі.
 
Департамент  інформаційної  діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА