Відбулася зустріч із підприємцями Чечельницького району
08.09.16

07 вересня 2016 року голова райдержадміністрації С. Пустовий та селищний голова С. Палісіка зустрілися із підприємцями району. Зустріч відбулась також за участі першого заступника голови райдержадміністрації В. Савчука, заступника голови районної ради Н. Крук, керівника апарату райдержадміністрації О. Тимофієвої.
        Голова райдержадміністрації С. Пустовий та селищний голова С. Палісіка звернулись до підприємців з проханням допомоги в благоустрої селища в плані облаштування тротуарів плиткою, озеленення прилеглих до їхніх торгівельних точок, територій.
            Представники бізнесу Чечельниччини з розумінням віднеслись до прохання керівництва району і селища, та обіцяли посприяти у відновленні рідного селища, зробивши все, що в їхніх силах.