Відбулись урочисті проводи призовників на строкову службу до Збройних

 

         27 березня у приміщенні районного будинку культури відбулись урочисті проводи призовників  на  строкову службу до лав Збройних Сил  України . Відкрив захід голова районної державної адміністрації   С. Пустовий, який повідомив, що відповідно до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88 /2015  у нашій державі відновлено призов  на строкову військову службу. Терміни проведення призовів квітень – травень 2015 року. Також цим  Указом передбачено звільнення у запас з військової служби  тих військовослужбовців , які були призвані по мобілізації у березні - квітні 2014 року.  Звертаючись до призовників  голова райдержадміністрації побажав їм вдалої служби, гідно представляти  наш район у збройних силах  та виправдати сподівання своїх рідних. Також   С. Пустовий  наголосив, що  на даний час наші земляки у складі Національної  Гвардії України, в  інших військових формуваннях  гідно несуть службу в зоні проведення АТО   та порадив майбутнім солдатам  вчитись у них виховувати в собі справжні чоловічі якості . На урочистих проводах були присутні 13 призовників та їх рідні . А саме :
-         Прудивус Андрій Борисович  - с. Білий Камінь ;
-         Осієвський  Олег Олександрович ,  Хомутовський Олег Валерійович  -  с. Берізки  ;
-         Гальчинський Вадим Володимирович , Гальчинський Генадій Анатолійович ,
         Корчевський Констянтин Анатолійович  - с.  Бритавка ;
-          Грицишен Володимир Павлович    - с. Вербка ;
-         Кошельник Дмитро Анатолійович ,  Крицький Михайло Михайлович – с. Луги;
-         Бенера Дмитро  Вікторович – с. Любомирка ;
-         Ярославський Володимир Валерійович – с Тартак ;
-         Кича Валентин Михайлович , Шепітко Андрій Олександрович – смт. Чечельник.
          Наступним до виступу  був запрошений  заступник військового комісара Тростянецького  об’єднаного  районного комісаріату, майор Демчук Віктор Вікторович. Він запевнив,  що згідно планів командування ЗСУ  юнаки , призвані на військову службу в жодному разі не будуть направлені в зону АТО  чи  в інші небезпечні місця несення служби .
  Від імені  матерів  емоційно та зворушливо виступила мати призовника Корчевського К.А.   Корчевська Лілія  Миколаївна. Далі  за гарним українським звичаєм всі матері  застелили  перед  своїми  синами  рушники на щасливу дорогу та перев’язали їх  хустинами .
         Від громад району  до слова був запрошений сільський голова с. Луги   Голоднюк Василь Іванович, який  акцентував увагу на необхідності для всіх здорових  чоловіків проходити військову службу, а вже після цього своєю працею та вчинками  розбудовувати   нашу державу .
         Щирих слів подяки заслуговують працівники культури району, які організували гарну концертну  програму. Для присутніх в залі прозвучали патріотичні  пісні  на тематику військової  служби , любові до власної землі .
         Відправка  наших призовників  до військових частин  розпочнеться  з 06 квітня та має завершитись до 10 травня.  Райдержадміністрація спільно з сільськими радами району планує організовувати  транспортне забезпечення  призовної компанії  .
         Тож будемо з нетерпінням чекати на повернення наших солдатів змужнілими , підготовленими до   життя,  а головне  - здоровими .