Відбулись урочистості з нагоди Дня українського добровольця
14.03.17

14 березня 2017 року в приміщенні актовій залі  відбулися урочистості з нагоди святкування дня українського добровольця. В залі були присутні учасники АТО,представники влади,сільські голови,делегації громадських організацій та трудових колективів селища.
В урочистій частині виступили: голова райдержадміністрації Пустовий  С.М.,  завідуючий сектором з питань мобілізації апарату райдержадміністрації – Онопольський Ю.Г., тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Чечельницького районного військового комісаріату Адісевич В.С. В церемонії нагородження нагрудними знаками «Учасник АТО» взяли участь  – голова райдержадміністрації Пустовий С.М., голова районної ради – П’яніщук С.В.
Продовжила захід тематична концертна програма «Воїни світла, воїни добра», підготовлена працівниками районного Будинку культури, в якій взяли участь солісти, читці, учасники гуртків художньої самодіяльності РБК. Прозвучали патріотичні пісні «Я хочу жити без війни», у виконанні учениці Чечельницької ЗОШ №1 О. Полтавської, «Не спи моя рідна земля» - у виконанні учня Чечельницької ЗОШ № 1 П. Шевчука, «А мати жде» - у виконанні солістки  РБК І. Кордонської, «Повертайся живим» - у виконанні солістки В. Федотової, власні вірші «Народе мій, повинен ти стояти!» та «Земле моя» - читала учениця 11 класу Бондурівської ЗОШ Ірина Задверняк - неодноразова переможниця щорічного районного конкурсу читців «Кобзар і Україна», вірш Л. Леготаєвої «На місячній доріжці зустрілись дві душі» - читала учениця 5 класу Каташинської ЗОШ – А. Гаванко.
В програмі було передбачено хвилину мовчання за загиблими земляками в ході АТО. Ведуча назвала прізвища загиблих, зокрема, Кифоренко Борис Борисович, Халус Руслан Петрович,Черкасов Володимир Юрійович, Сівкович Євгеній Григорович, Маланюк Юрій Іванович.
Представники від молоді району поклали квіти до могил полеглих учасників АТО.
Закінчився захід словами ведучої про мир і перемогу, яка неодмінно прийде на українську землю.