Відбулись урочистості з нагоди відзначення 24-ї річниці незалежності України

 
 
23 серпня 2015 року в селищі Чечельник відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення  24-ї річниці незалежності України, в яких взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, трудових колективів, широкого кола громадськості, ЗМІ.
Перед початком офіційної частини святкових урочистостей, у всіх жителів та гостей району, хто прийшов в цей день до районного будинку культури, була чудова нагода оцінити майстерно підготовлені виставки короваїв, вишитих рушників від територіальних громад району, продивитись тематичну виставку, приурочену учасникам АТО «Чечельниччина в боротьбі за свободу і незалежність України», взяти участь у майстер-класах по виготовленню оберегів та долучитись до збору коштів для підтримки учасників АТО під час ярмарки-продажу сувенірів, інших виробів.
Розпочався захід урочистим внесенням до зали Державного Прапору України та звучанням Гімну нашої держави.  Опісля слово для виступу було надано голові районної державної адміністрації  Пустовому С.М., який привітав всіх із національними святами – Днем Державного  Прапора та Днем незалежності України. Сергій Михайлович у своїй промові, зокрема,  відзначив героїчно загиблих земляків в зоні АТО, значну волонтерську роботу, яка проводиться, зупинився на питаннях мобілізації, допомоги учасникам АТО та їх сімей, звернув увагу на гарні здобутки у соціально-економічній сфері району, акцентував увагу на  проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо  децентралізації,  виборів у місцеві органи влади, які відбудуться вже восени цього року.«Сьогоднішній  День  незалежності  проходить  у складній політичній, економічній, соціальній атмосфері. В цих умовах всім нам потрібно сконсолідуватись, вжити заходів раціонального використання грошових  та матеріальних ресурсів. Попри складнощі і негаразди,  життя іде вперед, і потрібно  надіятися, що завтра буде краще, ніж учора. На це направлена політика Президента України Петра  Порошенка, місцевих органів влади, громадськості, які  в кінцевому підсумку,  повинні  принести  такий бажаний спокій, мир і процвітання  нашій незалежній  державі, благополуччя кожній родині, впевненість у завтрашньому дні»,- зазначив очільник району.
За сумлінну працю, високі трудові здобутки, вагомий особистий внесок у розбудову української державності та з нагоди 24-ї річниці  незалежності Україникерівники району вручили відзнаку облдержадміністрації та обласної Ради, грамоти районної державної адміністрації та районної ради,  подарунки  кращим виробничникам, працівникам галузей господарства, культури, органів місцевого самоврядування, громадським діячам, волонтерам, депутатам сільських рад. Окремих  учасників АТО з Чечельницького району  було відзначено нагрудними знаками.
Продовженням урочистостей була незабутня яскрава концертна програма за участю талановитих аматорських колективів Чечельниччини та конкурс-дефіле старовинних вишиванок, представлених  територіальними громадами району.