Відбулися командно-штабні тренування з питань цивільного захисту
21.11.19

На  виконання  розпорядження  голови  Вінницької  обласної  державної  адміністрації  від 17.01.2019 року № 40   «Про затвердження плану основних заходів   цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми  єдиної  державної  системи цивільного  захисту на 2019 рік»    20 листопада 2019 року  на  території  Вінницької області   пройшли командно-штабні  тренування з  питань  цивільного  захисту.

У районній  державній  адміністрації також було  проведено такий захід   під  керівництвом  першого   заступника  голови РДА Віталія Савчука.

Відповідно  до  плану  тренувань о  8 годині 30 хв.   було  проведено  збір  керівного  складу   цивільного   захисту   району.

Після доведення початкової  обстановки по  тренуванню кожен  керівник спеціалізованої  служби  цивільного  захисту  доповів  про  готовність  служби  до  дій  за призначенням.

Керівником  тренування  було  поставлено  завдання  всім  учасникам щодо  розробки  конкретних  пропозиції, проведення  розрахунків  з  метою  виконання  завдань  з  цивільного  захисту, враховуючи  реальну  обстановку на  території  держави.

Під  час  тренувань  відпрацьовано  ряд  рішень  з  організації  евакуаційних  заходів  на  території  району.

О  16  годині було  проведено  підведення  підсумків тренування та   заслуховування   всіх учасників.

Результатом  тренування  стало  підвищення  рівня  підготовки  керівного  складу  цивільного  захисту  району  до  виконання   поставлених завдань.