Відбулися тренінги для вчителів англійської мови
31.05.18

1 вересня 2018 року всі першокласники України прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів – всі, хто навчатиме першачків з 1 вересня цього року, мають пройти перенавчання. Тому 13, 19-20 травня відбулися  навчання вчителів англійської  мови,  які  навчатимуть першокласників у 2018-2019 навчальному році на базі  КЗ  «Чечельницька СЗШ І –ІІІ  ступенів №1 ». Програма  підготовки  вчителів  англійської  мови для роботи в  умовах Нової  української  школи розроблена Британською   Радою в Україні  у  співпраці  з  Міністерством освіти і  науки  України, видавництвом Кембриджського університету та  екзаменаційним  департаментом Кембриджського університету.

Програма  пропонує особистісно  зорієнтований  підхід  до освіти   вчителів, навчання  через рефлексію, використання комунікативних завдань  і врахування  власного  досвіду.

Вчителі навчалися новим методикам роботи з учнями 1-х класів,  які включали такі питання  як :

Ø     планування  уроків по-новому;

Ø     організація  уроку;

Ø     розуміння учнів;

Ø     сприяння розвитку  умінь  21-століття;

Ø     інклюзивне  навчання.

Семінар-тренінг пройшов на високому професійному, творчому та емоційному рівні. Вчителі англійської мови району отримали масу корисної інформації про покращення якості викладання та створення мотивації для успішного навчання і викладання англійської мови в Україні: виготовлення та використання  леп буків,  масок,  флеш карток та ляльок  на уроці, а  також  поповнили запаси  аудіо  та  відео  матеріалами.

Заняття для вчителів навчальних закладів району проводила досвідчений агент змін, тренер Британської Ради Каритник Інна Григорівна.